logo
prodej servis komise
vyhledávání

kde nás najdete

Suvorovova 156
Český Brod
282 01
více zde

facebook

spolupracujeme

Alexim Audiopartner Praha Music Center Fast české hudební nástroje HDT Yamamusic Rockster music Musictrade 3D music Balbex Strunal Gorstrings

počítadlo

TOPlist

O nás

MH-Music je rodinná firma v Českém Brodě, fungující od 28.6. 2011, zaměřená převážně na koncové zákazníky.

Naším cílem je rozvíjet přehledný, kvalitní a prověřený sortiment zboží, tak aby jste vždy našli pohodlně to, co hledáte a neztráceli čas u stovek zbytečných ekvivalentních položek.

Dále stručný a výstižný popis u každé položky s obrázkem, odpovídajícím reálnému zboží.

Samozřejmostí jsou pro nás také rozumné ceny.

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se zboží, servisu, nebo případné postřehy a připomínky, jak zlepšit námi nabízené služby, neváhejte nás kontaktovat na číslech uvedených v kontaktu, nebo emailem.

Nabízíme vám:

  • Servis hudebních nástrojů, hlavně strunných, ( spolupracujeme s lidmi, kteří jsou v tomto oboru uznávanými znalci ) ale i všech ostatních, podle náročnosti servisu / opravy.
  • Komisní prodej (bazar) Snažíme se vám nabídnout nástroje, které jinde neseženete, nebo jsou velice originální ( ruční práce, vysoce ceněné a kvalitní nástroje, historické kousky, kytary známých osobností, atd… ) a tímto směrem se ubírat a rozvíjet obchod, díky spoustě kontaktů na lidi z těchto oborů. To ale neznamená, že bychom nefungovali pro obyčejné ,,smrtelníky“. Vaše nástroje s vámi po dohodě oceníme a vystavíme v prodejně a na internetu.
  • Prodej hudebnin Zastupujeme velké množství známých, i méně známých firem a jejich okruh neustále rozvíjíme. Pokud zboží nemáme zrovna na prodejně, není problém ho objednat a o průběhu dodání vás informovat.
  • Profesionální přístup Poradíme vám a vysvětlíme o nástrojích vše co o nich víme a čemu sami rozumíme, ať se to týká servisu, komise, nebo běžného prodeje.
  • Marek a Milan Havlovi

Copyright © 2011, MH-music.cz, created by mar-design